Online kurz – Sebevědomá jóga

Toužíš se už jednou provždy cítit sebevědomě, příjemně, uvolněně, a to (nejen) na hodinách jógy? Cítit se ve svém životě jako královna, nosit hlavu vztyčenou a zářit?

Vítej! Jsi na správném místě!

♥ Jaké by to bylo probouzet se s krásným pocitem, že si vážím sama sebe, své hodnoty, a to nejen pro tento den, ale pro celý svůj život? Že se rozhodnu žít ve spokojenosti, radosti a lehkosti?

♥ Jaké by to bylo nepochybovat o sobě pokaždé, když se vypravím na lekci jógy / do fitness / do wellness a neohlížet se po okolních ženách, která z nich má lepší postavu / plavky / účes?

♥ Jaké by to bylo s naprostým sebevědomím prožívat sex s partnerem a neřešit, že v téhle pozici nevypadá moje bříško nejlépe a místo prožitku se budu snažit bříško zatahovat / schovávat apod.?

♥ Jaké by to bylo cítit se a být svobodná? Opravdu svobodná a nepodléhat našemu vnitřnímu kritikovi v každé druhé běžné situaci běžného dne?

♥ Jaké by to bylo dostat se ze začarovaného kruhu: práce – domov – práce – domov a uměla jsem si udělat více času a prostoru sama na sebe?

♥ Jaké by to bylo užít si několik online lekcí jógy s instruktorkou jógy, která je sama žena ,,krev a mlíko“ a nemusela bych se stydět?

Pojď s námi do akce!

Kdy? 13.09.2021 (pondělí) – 11.10.2021 (pondělí)

Kde? online, v uzavřené Facebookové skupince (odkaz obdržíš po přihlášení se), videa Ti budou k dispozici dalších 6 měsíců – je tak jen na Tobě, kdy si je shlédneš

Co? Měsíční online kurz „Sebevědomá jóga“ – 4 týdny, 2 moduly (jeden vzdělávací, jeden jógový). Každý týden se ponese v jiném tématu, jiném duchu.

Začneme Mindfulness a přes Cykličnost ženy budeme pokračovat k Sebevědomí / Sebelásce / Body positivity až k Time managementu 🙂 Jógové lekce budou upraveny na daný týden, na dané téma 🙂 Vzdělávacími tématy Tě provede například úžasná terapeutka Vendula Kociánová či psycholožka Katarzyna Korda Jedzoková neboli Kasha!

Čekají Tě tak v každém týdnu vždy 2 x 60 minut předtočená povídání s odborníky a 2 x 60 minut předtočené/live jógové lekce + některé týdny i bonusová live setkání 🙂 Současně budeš mít k dispozici naši online podporu/live vstupy, kdy budeme připraveny na doplnění informací / odpovědí, co Ti během programu vyvstanou 🙂 Jsme tu pro Tebe! 🙂

Vím přesně, jak se cítíš…I já se tak cítila…Neustálé pochyby, strachy, domněnky, kritika k sobě samotné, a to leckdy v mnohem horším měřítku nežli ke komukoliv cizímu…A k tomu jako bonus neustále ve stresu a ve spěchu…Z velké části mám již vyhráno a jelikož tato cesta byla pro mne transformační, dovol mi ji s Tebou sdílet. Věřím, že i pro Tebe objevíme spoustu AHA momentů, které Ti pomohou na cestě k svobodné mysli ve svobodném těle 😊

 

Ty už nic z toho nemusíš zažít! Buď se mnou Královnou našich životů! Vezmi život do svých rukou! O svém štěstí rozhoduješ jen a pouze Ty! Já ti dopomohu pouze ukázat několik nástrojů, jak ke spokojenosti dojít v lehkosti a s radostí 😉

Pro koho je program Sebevědomá jóga určen?

 » Cítíš se nejistě sama v sobě? Neustále se kritizuješ? Nejsi spokojená s tím, jak vypadáš?

 » Máš nedostatek času zvládat práci / rodinu / partnera / přátelé / cvičení / spánek?

 » Jsi vlastně neustále ve spěchu a nespokojená?

 » Chceš v životě změnu, ale nevíš vlastně „co“ nebo „jak“ změnit?

 » Cítíš se bez energie, bez zájmu o radosti ze života?

 » Žiješ v začarovaném kruhu: práce – domov – práce – domov a chceš mít více prostoru sama pro sebe, ale nevíš jak na to?

 » Chceš jít cestu společně s dalšími nadšenými ženami a navzájem se učit, obohacovat, rozvíjet a růst?

Pro koho není program Sebevědomá jóga určen?

» Pokud nechceš vzít svůj život do svých rukou.

» Pokud nemáš čas a chuť jít do akce a aktivně tvořit svou vlastní realitu.

» Pokud Ti vyhovuje stěžovat si / sebelitovat se, jak je život těžký, všechny ženy jsou krásnější / štíhlejší / spokojenější a stejně ani na nic nemáš čas / energii, než se pustit do osobního rozvoje a progresu.

 » Pracuje se Ti na všem lépe o samotě, bez podpory.

Ptáš se, jaká bude Tvá účast v programu, jestli se budeš cítit příjemně a získáš to, co potřebuješ?

Ano, představ si, že si připravíš lahodný čaj / víno, zapálíš svíčky, pustíš hudbu, uvelebíš se na pohodlném a příjemném místě a vstoupíš do vítajícího prostředí našeho společného programu „Sebevědomá jóga“. Uvnitř vždy najdeš vše, co budeš potřebovat, plnou podporu, soukromí, nadšení z Tvých (po)kroků a skvělou skupinu báječných žen, které jsou na stejné vlně.

7 důvodů proč se zúčastnit programu „Sebevědomá jóga“:

1. Program je tvořen přesně pro Tebe! Program bude probíhat v malé skupince s omezenou kapacitou. Je tak zaručeno soukromí a dostatek prostoru pro Tvé individuální potřeby.

2. Videa si budeš moct shlédnout, kdy bude vyhovovat jen a pouze Tobě! Budeš mít k nim přístup dalších 6 měsíců.

3. Na konci programu si budeš s radostí užívat vlastního úspěchu a radosti.

4. Budeš si užívat pocitu, že Tvé sny se stávají skutečností, že investice do sebe se Ti vyplatila.

5. Po dokončení programu budeš mít spousta energie a vizí, jak si lépe zorganizovat svůj čas a mít tak dostatek prostoru sama na sebe.

6. Budeš se cítit jako strůjce / tvůrce svého života, nikoliv jako „oběť“ či „postava“ vláčena systémem / tlaky společnosti / tlaky sociálních sítí.

7. Budeš se cítit jako Královna svého života.

Máš obavu, že nebudeš stíhat tempo programu?

Vůbec se nemusíš obávat, program lze zvládat i při práci a s dětmi doma. Veškerá videa, rozhovory, online záznamy, vše, bude uložené ve Facebookové skupince a přístupné pro Tebe po dobu dalších 6 měsíců. Budeš tak mít čas a prostor se k jednotlivým videím / informacím vracet ve chvíli, kdy se to bude hodit právě Tobě.

Kdo program povede?

Jmenuji se Maruška a jsem majitelka studia Body Positive Yoga.

Jsem profesí původně advokátka, nicméně po 10 letech v advokacii a 5 letech praktikování jógy a meditací jsem ucítila, že je potřeba trošku změnit směr mé cesty životem, více se věnovat józe a advokacii tak aktuálně lehce upozadit.

Absolvovala jsem tak několik mezinárodních kurzů (zejména Vinyasa, Hatha, Yin jóga) na nádherném indonéském ostrově na Bali a následně také instruktorský kurz v angličtině a se zahraničními lektory v Řecku. Jsem certifikovaná lektorka dle pravidel mezinárodní asociace Yoga Alliance a současně účastnice roční akademii Mindfulness.

Témata sebelásky, body positivity a time managementu jsem v sobě řešila spoustu let a jak už to tak bývá, v mnoha kurzech, kterých jsem se účastnila, si mě právě tato témata přivolávala a jako červená nit se vinuly napříč jejich spektrem. Díky tak mnohaletým zkušenostem s jógou, mindfulness kurzy, účastem na přednáškách psychologů a terapeutů z této oblasti si dovolím (i v kombinaci s mnoha zajímavými hosty – odborníky v programu, psychology, terapeuty, kouči) Tě touto cestou provést také 😊 Vzdělávacími tématy Tě pak provede například úžasná terapeutka Vendula Kociánová či psycholožka Katarzyna Korda Jedzoková neboli Kasha!

Pro více informací o mne klik zde, prosím: https://bodypositiveyoga.cz/maruska/

Reference:

Tereza S.: Mám po porodu nějaký ten špíček navíc a není pro mě jednoduché chodit cvičit mezi ostatní. Úžasná a sympatická Maruška mi však vlila novou krev do žil.  Je fajn vidět, že v tom člověk není sám a že svá přebytečná kila může nosit hrdě. Na rozjezd po dlouhé době to bylo ideální a určitě se ráda zúčastním i dalších webinářů nebo živých kurzů. Doporučuji! Ještě bych dodala, že mi i výborně poradila s držením těla a pečlivě kontrolovala provedení cviků. To mi u jiných kurzů často chybělo. Chcete-li po cvičení odcházet s úsměvem a nabití pozitivní energií, pak můžu Marušku opravdu vřele doporučit!!!❤

Monika N.: Webináře od Body Positive Yoga jsem si moc užila, získala jsem řadu podnětů, jakým směrem zaměřit svojí pozornost při dalším seberozvoji, a už se těším na hodiny offline přímo ve studiu 😍

Petra R.: Webinare byly super! Atmosfera uvolnena a pohodova, jako s kamaradkou na kave 😊 Holky byly pripravene jak tematicky, tak s odpovedmi na nase otazky. Uz se moc tesim na vikendovy pobyt a cviceni 🤗

Tereza B.: Webinar s Maruškou a Anastasii byla krásně strávená hodinka plná pohodové atmosféry! Urcite doporučuji a už se těším, až se budu moci zúčastnit hodin ve studiu naživo!

Michaela F.: Úžasná a empatická Maruška, velmi doporučuji.

Jaká je cena?

16.000,- Kč (reálná hodnota programu)

1.900,- Kč

Vím, že zejména v dnešní době se nemusí jednat o nejmenší částku, vím, že daná částka odpovídá například jednomu velkému nákupu na víkend apod., nicméně je dobré zvážit i to, že za stejnou hodnotu můžeš udělat tentokrát něco pro sebe jen a pouze Ty a investovat do sebe 😊 Čekají Tě videa, jóga, odborní hosté, lektoři, psychologové, terapeuti a v neposlední řadě také plno krásného povídání a sdílení mezi námi ženami v uzavřené, bezpečné skupince (pokud budeš chtít, samozřejmě😊).

Je rovněž dobré vzít v potaz, že pokud by jsi se chtěla individuálně setkat se všemi lektory / psychology / kouči programu „Sebevědomá jóga“, stálo by to mnohonásobně více, a to zejména vzhledem k tomu, že například pouhé jedno dvou hodinové sezení s jedním z terapeutů, který bude hostem, se rovná této částce. Reálná hodnota programu „Sebevědomá jóga“ je 16.000,- Kč 😊

Možnost rozložení ceny do 3 splátek: 3 x 700,- Kč.

Koupit program Sebevědomá jóga můžeš zde:

100% Garance pro Tebe:

Máš obavu, že to nebude fungovat, že se Ti program vytvořený pro Tebe nevyplatí? Pakliže budeš následovat tipy a rady veškerých lektorů / psychologů / koučů tohoto programu a opravdu by program nefungoval, garantuji Ti 100% vrácení ceny programu. Vím, že to funguje a bude i Tobě. Můžeš jen získat. Máš ode mě 100% garanci.

P.S. Pořád váháš? Aby sis byla opravdu jistá, že je program to pravé pro Tebe, neváhej a napiš mi, prosím (viz kontakt níže) – můžeme probrat veškeré Tvé obavy, otázky apod. – jsem tady pro Tebe 😊

 

Maruška z Body Positive Yoga