Pobyty v Portugalsku (Algarve)

září 2022

Jógové pobyty v Portugalsku (Algarve)

Již teď se velmi těšíme, až Vás přivítáme v Portugalsku! Nejzápadnější evropské zemi, která Vám může nabídnout příjemné klima, jedny z nejúžasnějších pláží na světě, malebná města a památky se staletou historií, originální kuchyni a výjimečnou pohostinností obyvatel.

Dovolenou v Portugalsku prožijete v příjemné zemi, kde je možné si užít kromě jógy s námi i řadu dalších aktivit včetně surfování, kde potkáte autentický folklór, středověké hrady i moderní centra, kde najdete volné pláže bez davů turistů i bujný noční život, pakliže si budete přát 🙂 Je to země, kam se budete chtít znovu vracet.

6 důvodů proč jet do Portugalska:

  1. Příjemné středomořské klima, krása a rozmanitost krajiny;
  2. Písečné pláže, jedny z nejkrásnějších v Evropě;
  3. Autentičnost a kultura země, která stále vzdoruje globalizaci;
  4. Nekonečné množství aktivit: kromě jógy s námi i možnost surfování, památky i nákupy;
  5. Skvělé víno a jídlo, čerstvé ryby, nepřekonatelné sladkosti;
  6. Přátelští a pohodoví lidé, zábava i noční život.

Region Algarve na jihu Portugalska proslul nádhernými plážemi a skvostnými vlnami, které ho staví do čela evropských surfovacích destinací. Přidejte příjemné letní teploty po většinu roku, malebné vesničky, přírodu i možnosti zábavy a aktivit, a vyjde vám ideální místo pro relaxační dovolenou, určitě nebudete zklamaní.

Jógového pobytu vse bude účastnit naše lektorka a zkušená jógová instruktorka Katka*😊

Budeme se na Vás moc těšit!

Termín:

Termín: 17.9.2022 – 24.9.2022 / 8 dní – jen za 29.990,- Kč – v ceně je ubytování v dvojlůžkových pokojích, zpáteční letenka, strava all inclusive, jógový program, služby delegáta CK

!!!AKCE!!!

Pro první čtyři klientky je SLEVA 1 000 KČ

Je mi velkou ctí a radostí, že právě na tomto jógovém pobytu spolupracuji s českou cestovní agenturou Ella Travel, jenž se dlouhé roky zaměřuje na organizování zájezdů po celém světě.

Veškeré další informace, ceny, rezervace, tak lze naléznete zde, prosím:

Ella Travel

 

*změna časů programu a lektorů vyhrazena. Takováto změna je bez jakéhokoliv nároku klienta na náhradu jakékoliv případně vzniklé škody / újmy na straně klienta.