Pobyty v Řecku

červen 2022

Jógové pobyty v Řecku

Srdečně Vás přivítáme na řeckém ostrově Kos v Egejském moři! Okouzlí vás krásné pláže při otevřeném moři i v malebných zátokách. Během procházek olivovými háji a vinicemi ucítíte svěžest této nádherné hornaté krajiny. Objevte s námi panenskou přírodu zeleného ostrova, který dýchá typicky řeckou kulturou a kde lidé dodnes praktikují tradiční řemesla jako tkalcovství a hrnčířství. Kos je proslulý i díky tymiánovému medu, který koupíte skoro všude.

Kos je třetí největší ostrov souostroví Dodekanésos, známý především jako rodiště Hippokrata – otce moderní medicíny. Leží v jihovýchodní části Egejského moře, cca 3,5 km od tureckého pobřeží, a je nepoznamenaný masovou turistikou. Okouzlí vás taktéž krajina pohoří Dikaios se zapomenutými vesničkami i pestrá historie ostrova.

Samozřejmostí je velmi kvalitní olivový olej i směsi bylinek a koření. Místní kuchaři vám připraví nejen tradiční řecká jídla, ale i lahůdky mezinárodní kuchyně. Můžete se těšit na rybí speciality, ale také na tradiční řecká jídla – musaka, tzatziki, souvlaki atd. Místním nápojem je kanelada, nealkoholický skořicový nápoj.

Pojďte si s námi užít tento krásný řecký ostrov, skvělé jídlo z místních surovin, relaxaci, meditaci, dechová cvičení, lekce jógy, kdy díky menší skupince jsou tyto jógové pobyty vhodné i pro úplné začátečníky. Koncept studia Body Positive Yoga je utvářet přátelské místo s důrazem na individuální přístup, kde je možné podniknout jak něco pro své tělo, tak i pro svoji mysl a duši, to vše s citlivým ohledem na váš věk, velikost, zranění, fyzické schopnosti, zdravotní omezení, zkušenosti s jógou. To jsou jógové pobyty v prostředí řeckého ostrova Kos se studiem Body Positive Yoga. Těšit se můžete na ubytování v čtyřhvěždičkovém hotelu Aeolos Beach**** s bazénem a písčitou pláží doslova jen pár kroků od vašeho pokoje 😊

Prvního jógového pobytu v červnu (od 2.6.2022) se bude účastnit naše lektorka a zkušená jógová instruktorka Anastasia a druhého jógového pobytu v červnu (od 9.6.2022) se bude účastnit naše další úžasná a šikovná jógová lektorka Katka 😊

Budeme se na Vás moc těšit!

Termín:

Termín 2.6.2022 – 9.6.2022/ 8 dní – VYPRODÁNO

 

Termín 9.6.2022 – 16.6.2022/ 8 dní – jen za 23​.990,- Kč ( ZA TUTO CENU POUZE DO 29.4.; PO TOMTO DATU CENA NA VYŽÁDÁNÍ)

 

Je mi velkou ctí a radostí, že právě na tomto jógovém pobytu spolupracuji s českou cestovní agenturou Ella Travel, jenž se dlouhé roky zaměřuje na organizování zájezdů po celém světě.

Veškeré další informace, ceny, rezervace, tak lze naléznete zde, prosím:

Ella Travel