Body&Mind

Nabídka lekcí Body & Mind

Tradiční Hatha jóga, Yin jóga, Kundalini jóga s důrazem na individuální přístup, Body Positive filosofii a praxi Mindfulness.

Body Positive yoga

Budeme vycházet z tradiční Hatha jógy nicméně s důrazem na individuální přístup a s ohledem na věk, velikost, zranění, fyzické schopnosti, zdravotní omezení, zkušenosti s jógou atd.
PŘIHLÁSIT SE NA LEKCI

Yin Yoga

Klidná, pomalá jóga, která má blahodárné účinky na nervový systém, klouby, fascie a učí nás naslouchat svému tělu & mysli. V každé ásaně vydržíme 3 – 5 minut, a to za dopomoci jógových cihliček, bolsterů, opasků apod. 
PŘIHLÁSIT SE NA LEKCI

Integrální jóga

Budeme zaměřovat pozornost jak do svého nitra, tak do fyzické úrovně bytí v souladu s tím, co nám je příjemné. Lekce jsou jemnější, klidnější a proto jsou vhodné jak pro pokročilé, tak pro začátečníky. 
PŘIHLÁSIT SE NA LEKCI

Kundalini yoga

Kundalini yoga je kombinací kryí (fyzického cvičení), dechových technik, meditací a zpěvu manter v jazyku gurmukh. Pracujeme primárně s čakrami a jejím cílem je probudit plný potenciál v každém z nás.
PŘIHLÁSIT SE NA LEKCI

Hatha & Yin flow yoga

Hatha & Yin Flow lekce je koncipována tak, že začneme s plynulou Hatha flow, kdy po vrcholu lekce postupně budeme zpomalovat a přejdeme k pomalé a poklidné Yin józe.
PŘIHLÁSIT SE NA LEKCI

Večerní & Poklidná Yin Flow

Večer plný příjemné relaxace a jógové praxe. Večerní & Poklidná Yin Flow je inspirována yin jógou, zaměřena na uklidnění všech smyslů díky delší výdrži v pozicích (2-10 min). 

PŘIHLÁSIT SE NA LEKCI

Jóga pro dobrý spánek

Večerní harmonizující jóga při svíčkách, s elixírem pro dobrý spánek z květových Bachových esencí. Lekce se bude nést ve znamení ásán a dechových technik, které napomáhají k zlepšení spánku. 
PŘIHLÁSIT SE NA LEKCI

GENTLE HATHA YOGA

Hlavní součástí jsou ásany (pozice těla), pránájáma (ovládání dechu) a na závěr krátká meditace (zklidnění mysli), jemnější, pomalejší jóga,  nicméně i tak velmi účinná pro naše svaly a mysl.
PŘIHLÁSIT SE NA LEKCI

„Jóga je 99% praktikování (jógy) a 1% teorie.“

K. Pattabhi Jois

Jak lekce probíhá?

Příchod / Uvítání na lekci

Před začátkem lekce je ten správný okamžik pobavit se s vaší lektorkou o vašich případných zdravotních omezeních, těhotenství, zraněních a případných alergiích (vůně, oleje apod.). Tyto informace zaručí Vám i nám maximálně příjemný a bezpečný prožitek.

Příprava na fyzickou praxi

tělo jemně připravíme na fyzickou praxi, abychom se vyvarovali zraněním a předčasnému opotřebování kloubů.

Ásany

v harmonickém sledu propojíme dech s pohybem a rozpohybujeme postupně celé tělo.

Relaxační část

Součástí lekce jsou i dechová cvičení (pránájáma), příprava na meditaci, hluboká relaxace, a to včetně aromaterapie.