Pobyty na Madeiře

květen 2023

Jógové pobyty na Madeiře

Srdečně Vás přivítáme na ostrově věčného jara, na Madeiře!

Procházky vavřínovým pralesem podél starých zavlažovacích kanálů, túry hlubokými kaňony s říčkami a vodopády či šplhání na horské vrcholy Pico Ruivo a Pico do Arieiro – to jsou jen některé z důvodů, proč vyrazit na portugalský ostrov Madeira. Ten se pyšní přezdívkami „zelená perla Atlantiku“, „květináč Evropy“ a „ostrov věčného jara“. Celoročně zde panuje mírné klima, navíc tu spatříte neskutečné množství kvetoucích rostlin, keřů a stromů.

Madeira, ležící 580 km od Maroka a 960 km od Lisabonu, doslova svádí k aktivní dovolené – bez ohledu na roční období. Denní teplota vzduchu ani v zimě neklesá pod 17 stupňů, v létě se pohybuje kolem 25 °C. V oceánu se vykoupete v srpnu i v lednu, a to díky vlivu teplého Golfského proudu. Čeká na vás spousta větších i menších pláží, stovky kilometrů stezek různé náročnosti, nádherná příroda, atraktivní památky, golfová hřiště Palheiro Golf a Santo da Serra Golf, pestrá nabídka nejen vodních sportů a v neposlední řadě skvělá gastronomie.

Madeira není příliš velká, ale ani malá. Jsou ostrovy, které nestihnete probádat za dva týdny, jiné projedete za tři dny. Madeira je zkrátka „tak akorát“. Ideální je si – po dohodě s delegátem – pronajmout auto a vydat se vstříc zážitkům. Z východu na západ, tedy z letiště k majáku Ponta do Pargo přejedete za pouhou hodinu. A cesta z jihu na sever trvá půl hodiny!

A která místa byste si neměli nechat ujít? Hlavní město Funchal, vyhlídku Cabo Girao, tunel a horský průsmyk Boca da Encumeada, vulkanickou plošinu Paul da Serra, lávové bazénky v Porto Moniz, městečka Sao Vicente a Camara de Lobos či vesničku Santana s nádhernými domky. Dá se říct, že kamkoliv se na Madeiře vydáte, všude spatříte něco zajímavého a jedinečného.

Pojďte si s námi užít tento krásný portugalský ostrov, skvělé jídlo z místních surovin, relaxaci, meditaci, dechová cvičení, lekce jógy, kdy díky menší skupince jsou tyto jógové pobyty vhodné i pro úplné začátečníky.

Každé ráno a večer nás tak bude čekat jógová praxe (60 – 90 min), přes den je volný program, který je možné využít ke koupáním v Atlantském oceánu, popř. výletum v okolí (viz výše).

Koncept studia Body Positive Yoga je utvářet přátelské místo s důrazem na individuální přístup, kde je možné podniknout jak něco pro své tělo, tak i pro svoji mysl a duši, to vše s citlivým ohledem na váš věk, velikost, zranění, fyzické schopnosti, zdravotní omezení, zkušenosti s jógou. To jsou jógové pobyty v prostředí portugalského ostrova Madeira se studiem Body Positive Yoga. Těšit se můžete na ubytování v trojhvěždičkovém hotelu Estalagem Do Mar*** s bazénem a oceánem doslova jen pár kroků od vašeho pokoje 😊

Tohoto jógového pobytu se bude účastnit naše lektorka a zkušená jógová instruktorka Marianna*😊

Budeme se na Vás moc těšit!

Termín:

Termín 12.5.2023 – 19.5.2023/ 8 dní

Cena: 24 990 Kč s polopenzí
Rezervaci letenek máme jen do 31.1.2023.
V případě nenaplnění min. počtu účastníků bude pobyt zrušen
(další Madeiru pak budeme plánovat zase až za rok).

Je mi velkou ctí a radostí, že právě na tomto jógovém pobytu spolupracuji s českou cestovní agenturou Ella Travel, jenž se dlouhé roky zaměřuje na organizování zájezdů po celém světě.

Veškeré další informace, ceny, rezervace, tak lze naléznete zde, prosím:

Ella Travel

 

*změna časů programu a lektorů vyhrazena. Takováto změna je bez jakéhokoliv nároku klienta na náhradu jakékoliv případně vzniklé škody / újmy na straně klienta.