Pobyty na Kanárských ostrovech (Tenerife)

říjen 2023

Jógové pobyty na Kanárských ostrovech (Tenerife)

Tenerife je, co se rozlohy týče, největším z Kanárských ostrovů a v návštěvnosti jeden z nejnavštěvovanějších a je zcela zřejmé proč – je totiž jeden z nejkrásnějších! Hlavní dominantou ostrova je bez pochyby Pico del Teide (3 718 m n. m.). Tato spící sopka (a současně nejvyšší hora Španělska) je vidět z celého ostrova a těsně pod vrchol dokonce jezdí lanovka. Výhled zeshora si nemůžete nechat ujít! Zkušení turisté vulkán zdolávají po svých od hladiny moře. Okolí hory, které je chráněným národním parkem, poskytuje skutečně úchvatnou podívanou, od téměř měsíční krajiny (zde se natáčelo i několik scén z filmu Hvězdné války) až po hojnou vegetaci. Za návštěvu určitě stojí malebná městečka na severu ostrova jako Orotava nebo Masca. či výlet lodí na jihu ostrova okolo dechberoucích Los Gigantes. Ovšem na Tenerife rozhodně nelze opomenout věhlasnou ZOO – dlouhodobě hodnocenou jako nejlepší ZOO na celém světě! Loro Parque, který se nachází pohých 5 minut autem od našeho ubytování je zážitek pro malé i velké!

Pojďte si s námi užít tento krásný ostrov, skvělé jídlo z místních surovin, relaxaci, meditaci, dechová cvičení, lekce jógy, kdy díky menší skupince jsou tyto jógové pobyty vhodné i pro úplné začátečníky.

Každé ráno a večer nás bude čekat jógová praxe (60 min), přes den je volný program, který je možné využít ke koupáním v Atlantském oceánu, popř. výletum v okolí (viz výše). Jógový program budou tvořit ranní lekce, které budou příjemné k protažení, lehce dynamičtější, ale stále se bude jednat o jemnou Hatha yogu. Večerní lekce budou zaměřeny na zklidnění, protažení svalů, fascií, relaxaci těla i mysli v duchu Yin Yogy. Naučíme se i různé dechové techniky, mindfulnessové pomocníky proti stresu či vyzkoušíme nabíjející jógový spánek neboli Yoga Nidru a mnoho dalšího.

Koncept studia Body Positive Yoga je utvářet přátelské místo s důrazem na individuální přístup, kde je možné podniknout jak něco pro své tělo, tak i pro svoji mysl a duši, to vše s citlivým ohledem na váš věk, velikost, zranění, fyzické schopnosti, zdravotní omezení, zkušenosti s jógou. To jsou jógové pobyty v prostředí španělského ostrova Tenerife se studiem Body Positive Yoga. Těšit se můžete na ubytování v čtyřhvěždičkovém Hotelu Alua Parque San Antionio**** s bazénem pár kroků od vašeho pokoje 😊

Tohoto jógového pobytu se bude účastnit lektorka a zakladatelka studia Body Positive Yoga – Maruška*😊

Budeme se na Vás moc těšit!

Termín:

9.10. – 16.10.2023

Cena: 25.990,- Kč 

(v ceně je: zpáteční letenka Praha -> Tenerife, ubytování v Hotelu Alua Parque San Antiono****, transfery v destinaci letiště – hotel – letiště, polopenze, 2x denně jóga/meditace, k dispozici český delegát, pojištění CK proti úpadku)

Je mi velkou ctí a radostí, že právě na tomto jógovém pobytu spolupracuji s českou cestovní agenturou Ella Travel, jenž se dlouhé roky zaměřuje na organizování zájezdů po celém světě.

Veškeré další informace, ceny, rezervace, tak lze naléznete zde, prosím:

Ella Travel

*změna časů programu a lektorů vyhrazena. Takováto změna je bez jakéhokoliv nároku klienta na náhradu jakékoliv případně vzniklé škody / újmy na straně klienta.