Pobyty v jižních Čechách

únor, duben 2022

Jógové pobyty v jižních Čechách

ZAŽIJTE POKLIDNÉ UBYTOVÁNÍ V JIŽNÍCH ČECHÁCH. ZASNĚTE SE V JEDNOM Z ANDĚLSKÝCH POKOJŮ.

USÍNEJTE JAKO NA OBLÁČKU A NECHTE OŽÍT VAŠE SNY.

Pokud už dlouho toužíte po klidném odpočinku, hlubokém spánku a ničím nerušené snění, Andělský Dvůr je tím pravým místem.

Probuďte se svěží do nového dne a nadechněte se čerstvého vzduchu za poslechu zpěvu ptactva, tekoucí vody našich rybníčků či klapotu kopyt koní.

Za pouhou hodinku a půl od Prahy jste v naprosté oáze klidu (z Brna je to necelé 2 hodinky). Andělský Dvůr je ideální místem v jižních Čechách, kde si můžete užít jak partnerskou dovolenou, volno s přáteli, tak i rodinnou dovolenou s dětmi. Lze si dopřát jak aktivní odpočinek (výlety – z Andělského Dvora můžete k zámku Červená Lhota dojít příjemnou procházkou po turistické stezce za cca 45 minut či jízdu na koni, rybaření), tak i příjemný poklid s knížkou v ruce, přírodou a čerstvým vzduchem okolo.

V ubytování je možnost zapůjčení koně či poníka. Pro vaše ratolesti je připravené dětské hřiště.

Pojďte se s námi naladit na malebnou přírodu, relaxaci, meditaci, dechová cvičení, lekce jógy, kdy díky menší skupince jsou tyto jógové pobyty vhodné i pro úplné začátečníky. Koncept studia Body Positive Yoga je utvářet přátelské místo s důrazem na individuální přístup, kde je možné podniknout jak něco pro své tělo, tak i pro svoji mysl a duši, to vše s citlivým ohledem na váš věk, velikost, zranění, fyzické schopnosti, zdravotní omezení, zkušenosti s jógou.

Budeme se na Vás moc těšit!

Víkendové termíny

25.2.2022 – 27.2.2022

1.4.2022 – 3.4.2022 – VYPRODÁNO

Program

Program:

Jóga/meditace/dechová cvičení – pranayama/zpívání manter/yoga nidra/mindfulnessová cvičení se budou konat vždy v tento časový harmonogram:

 

Pátek  – 16:30 – 18:00 hod

Sobota – 7:00 – 8:00 hod, 16:30 – 18:00 hod

Neděle – 7:00 – 8:00 hod*

 

Lektorka: Maruška, Body Positive Yoga*

Možnost individuálních lekcí či meditací za příplatek

*změna časů programu (dle domluvy s klienty) a lektorů vyhrazena

Ubytování

Ubytování:

(zde odkaz na hotel: https://andelskydvur.cz/)

Check-in: 15 – 16 hod, Check-out: do 10 hod

 

Pobyt v dvojlůžkovém pokoji

cena: 4.000,- Kč / osoba

cena zahrnuje 2.510,- Kč/1 osoba/2 noci/polopenze + 1.490,- Kč za každou cvičící osobu účastnící se jógového programu Body Positive Yoga studia

 

Možnost jednolůžkového pokoje – příplatek 45,- Kč/noc oproti výše uvedeným cenám

Přistýlka na pokoji možná, tj. z dvojlůžkového pokoje vytvořit trojlůžkový – příplatek 855,- Kč/noc/osoba

Parkování v ceně zdarma

Wi-fi v ceně zdarma

Přístup do wellness centra možný za poplatek, sauna, masáže, cedrový sud (Cedrový sud 38°C – užijte si zasloužený odpočinek či romantické chvíle pod hvězdou oblohou, třeba i se sklenkou dobrého vína. Cedr má schopnost shromažďovat energii, tak jej příroda stvořila. Kromě toho je cedr bohatý na pryskyřici – cedrovou živici. Ta je uznávána lidovou i oficiální medicínou, jako léčivý i preventivní prostředek, který stimuluje organismus, zvyšuje imunitu, léčí záněty, podporuje hojení atd.), po předchozím objednání – vybrat si lze zde: https://andelskydvur.cz/wellness/

Zapůjčení koně, zapůjčení poníka – 750,- Kč / hodina

Další služby (rybaření atd.) lze nalézt a vybrat si zde: https://andelskydvur.cz/cenik/

Polopenze = snídaně formou bufetu (8:00 – 9:00 hod) a večeře obsahující tříchodové menu (18:00 – 19:00 hod)

Poplatek za pejska – 150,- Kč / noc

V ubytování je k dispozici samoobslužný nápojový bar a lze si i objednat i menší občerstvení: https://andelskydvur.cz/wp-content/uploads/2021/10/Andelsky-dvur-2021_10.pdf

Storno podmínky

Rezervace je platná po připsání platby. Splatnost, resp. možnost přihlášení se a úhrada je možná vždy nejpozději 30 dnů před konáním daného pobytu. V případě zájmu o termín pobytu, jehož začátek je blíže jak 30 dnů, kontaktuje promptně, prosím, pro více informací a případnou možnost účasti studio Body Positive Yoga (info@bodypositiveyoga.cz).

Storno poplatky jsou nastaveny v shodně s ubytováním: https://andelskydvur.cz/

Studio Body Positive Yoga si vyhrazuje právo zrušit termín konání akce ze zdravotních důvodů lektora s možností přihlášení se klienta na jiný termín shodné akce (pakliže existuje a klientovi jiný termín vyhovuje) či vrácení celé platby klientovi. Takovéto zrušení akce je bezplatné a bez jakéhokoliv nároku klienta na náhradu jakékoliv případně vzniklé škody / újmy na straně klienta.

S sebou

Jógamatku a deku.

Rezervace