Michal

Kdo jsem a v co věřím

Naše Duše přirozeně ví. Ví, co potřebujeme, ví, jak energie plyne. Vše, co potřebujeme vědět tedy najdeme v sobě.

Zdravím, jsem Michal Maahyr a provádím lidi pomocí pohybových cvičení směrem k vlastní Duši. Dopomáhají mi k tomu praktiky a znalosti z jógy a čchi-kung, které aktivně využívám při harmonizaci a kultivaci vnitřní energie. Jelikož mi tyto praktiky přinášejí blahodárné účinky na mysl i tělo, rozhodl jsem se je spojit do jednoho celku, samostatného druhu a typu cvičení, svého vlastního programu. Tento program mi pomáhá probouzet intuici a schopnost nechat se vést „zhůry“, naslouchat svému srdci, což mě zároveň učí používat vlastní Sílu. Je to pohyb, který mě intuitivní formou vede ke své Duši, dovnitř, do místa, kde si opět připomenu, kdo jsem a co se svojí energií mohu skutečně dokázat.

Naše Duše ví, ví co potřebuje, ví, jak by měla vnitřní energie přirozeně plynout a mnohdy v tomto světě tuto energii potlačujeme.

S jógou jsem poprvé přišel do kontaktu na vysoké škole v Pardubicích, kterou jsem dále začal cvičit pravidelně po dobu 2 let pod vedením jednoho z předních českých lektorů jógy. Zúčastnil jsem se několika ceremonií na prohloubení spojení se svou Duší a absolvoval očistný rituál. V průběhu mé cesty jsem se účastnil také skupinových meditací, konstelací a seminářů na harmonizaci energetických center. Tyto informace se mi však spojily dohromady až když jsem začal praktikovat čchi-kung. To mi dopomohlo k vytvoření mého vlastního programu, které jsem následně začal cvičit v Pardubicích v roce 2020. Později jsem vytvořil měsíční onlinový kurz se záměrem „Probuzení své Síly a aktivace (sebe)léčivých dovedností“, který byl úspěšně zakončen. Nyní své znalosti předávám osobně v Praze, zde, ve studiu Body Positive Yoga a také například na Šumavě, kde společně s mojí partnerkou Maruškou pořádáme jógové pobyty pro páry.

Michal Maahyr